Проведено моніторинг за встановленням цін на бензин, дизельне пальне, газ скраплений для автомобілів

Дата: 19.05.2022 12:18

Фото без описуРобочою групою з контролю цін на окремі групи товарів було проведено моніторинг за встановленням цін на бензин (марки А-92, А-95), дизельне пальне, газ скраплений для автомобілів на 4 автозаправних станціях на території Згурівської громади.

На момент проведення моніторингу бензин марки А-92 та А-95, дизельне пальне були відсутні на всіх автозаправних станціях.

Газ скраплений для автомобілів був у наявності лише на одній заправці ТОВ «АВТОГАЗТРЕЙД» вартістю 43,00 грн.

У порівнянні з цінами, що діяли до введення воєнного стану в Україні, вартість газу зросла на 138%. Основною причиною такого росту є зміна каналів поставок палива, що вплинуло на підвищення постачальниками закупівельних цін.

З власниками автозаправних станцій, в черговий раз, проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства та недопущення необґрунтованого підвищення цін на паливно-мастильні матеріали, які мають істотну соціальну значущість для населення.