Запобігання торгівлі людьми в умовах війни

Дата: 16.05.2022 16:57

Фото без описуВ умовах війни українці щодня стикаються з численними ризиками та небезпеками.

Закликаємо не втрачати пильності і пам’ятати, що за таких складних обставин завжди є ті, хто допоможе, але є й такі, хто може скористатися вашою вразливістю, розгубленістю, щоб ошукати, експлуатувати, завдати моральної та фізичної шкоди.

Дуже часто складні життєві обставини штовхають людей до відчайдушних рішень і схильності приймати ризиковані пропозиції допомоги – прихистку, транспорту, працевлаштування, що може загрожувати трудовою, сексуальною та іншими формами експлуатації.

Мусимо визнати, що загроза торгівлі людьми під час війни - це реальна небезпека.

Просимо не легковажити, докладати усіх зусиль, бути інформованими, щоб захистити себе і врятувати своє життя і життя тих, хто поруч.

У разі потреби звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію з консультування мігрантів 527 з мобільного, в Україні, за кордоном - на лінію 112 екстреної допомоги ЄС.

Корисна інформація на вебсайті safewomen.com.ua.