Трагічно обірвалося життя ще одного захисника Батьківщини

Дата: 11.05.2022 07:03

Фото без описуНаш земляк, житель села Пасківщина, Савчук Михайло Олександрович, який тільки 21 квітня відзначив свій 34-ий день народження, 25 квітня загинув від рук російського окупанта в Харківській області, захищаючи рідну землю до останнього подиху.

Обірване молоде життя, мрії та плани… Непоправна, тяжка втрата для родини...

Висловлюємо щирі співчуття батькам Михайла, усім рідним та близьким . Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Нехай світлий спомин про захисника України назавжди залишиться в нашій пам’яті та пам’яті усіх, хто його знав, любив і шанував.

Прощання з Михайлом відбудеться завтра, 12 травня, об 11:00 год. в центрі Згурівки біля Меморіалу Слави.

Вічна пам'ять герою!