У Згурівській селищній раді відбулися конкурси на заміщення вакантних посад

Дата: 09.05.2022 14:45

Фото без описуСьогодні, 9 травня в Згурівській селищній раді відбулися конкурси на заміщення вакантних посад головного спеціаліста сектору з питань інформаційної діяльності та організаційної роботи та провідного спеціаліста відділу містобудування та архітектури.

До письмового іспиту були допущені:

Німенко Олена Василівна – кандидат на посаду головного спеціаліста сектору з питань інформаційної діяльності та організаційної роботи

Проценко Сергій Павлович – кандидат на посаду провідного спеціаліста відділу містобудування та архітектури.

По завершенню письмового іспиту, під головуванням секретаря ради Ігоря Феника, відбулося засідання конкурсної комісії, під час якого всіма членами комісії були перевірені та оцінені письмові відповіді кандидатів.

Кожен з кандидатів набрав загальну суму балів, що є більшою 50 відсотків від максимальної суми балів, яка може бути виставлена при наданні відповідей, і вважаються такими, що успішно склали письмовий іспит.

Конкурсною комісією рекомендовано селищному голові призначити Німенко Олену Василівну та Проценка Сергія Павловича на вакантні посади за результатами конкурсу.