ДІЄ ЗАБОРОНА НА ВІДВІДУВАННЯ ЛІСІВ

Дата: 09.05.2022 15:43

Фото без описуНагадуємо, у період воєнного стану продовжує діяти заборона на відвідування та в'їзд до лісів Броварського району для населення, яка введена наказом начальника Броварської РВА.

Дані обмеження встановлені з метою запобігання виникненню пожеж, які особливо небезпечні у воєнний час.

Сподіваємося, що у період підвищеного ризику виникнення лісових пожеж, жителі громади з усією відповідальністю і розумінням поставляться до даної заборони аби запобігти будь-яким диверсійним проявам.

На порушників, які розводять багаття у лісі, чекає штраф у розмірі від 1 530 до 4 590 грн, для посадових осіб — від 4 590 до 15 300 грн.

Виключенням, на які не діє дана заборона, є транспортні засоби, інша самохідна техніка Збройних Сил України та інших силових відомств.