Нарада з керівництвом відділу освіти

Дата: 29.04.2022 14:33

Фото без описуСьогодні голова громади Василь Цвик провів нараду з керівництвом відділу освіти.

На робочій зустрічі було обговорено питання зайнятості освітян. Ті працівники освітніх закладів, які не задіяні в навчальному та виховному процесах, можуть трудитися над благоустроєм.

- Сьогодні кожен може бути корисним на тій чи іншій ланці роботи. Потрібна комунікація між дирекцією, працівникам школи та старостами і спільно працювати на загальний результат, - зазначив Василь Вікторович.

На особистому контролі голови громади - хід освітнього процесу в шкільних та дошкільних закладах. Постійно моніториться ситуація про місцезнаходження школярів та дошкільнят нашої громади.

Станом на 29 квітня:

17 учнів знаходяться за кордоном, 11 дітей - за межами громади. 9 дошкільнят, які відвідували наші садочки - за кордоном, 7 - за межами громади.

Освітній процес у часи війни звісно не такий продуктивний, як у тихі та мирні часи, але треба жити в ногу з часом та вимогами.