Моніторинг цін на автозаправних станціях смт Згурівка

Дата: 26.04.2022 17:20

Фото без описуВідповідно до постанови Кабміну сьогодні перевірено роздрібні ціни на бензин марки А-92 та А-95, дизельне пальне та газ скраплений для автомобілів.

На момент проведення моніторингу бензин марки А-92 та дизельне пальне були відсутні на всіх автозаправних станціях.

Бензин марки А-95 був в наявності на заправці ТОВ «СЕРВІС-ЧЕМПІОН» (вул. Незалежності,131), газ скраплений для автомобілів – на заправці ТОВ «АВТОГАЗТРЕЙД» (вул. Заводська,16).

У порівнянні з цінами, що діяли до введення воєнного стану в Україні, дещо збільшено ціну на 11,4% на бензин марки А-95. Значно зріс в ціні на 77,7% газ скраплений для автомобілів. Основною причиною такого росту є зміна каналів поставок палива, що вплинуло на підвищення постачальниками закупівельних цін.

З власниками автозаправних станцій проведено роз’яснювальну роботу щодо зниження цін на пальне у період воєнного стану в країні.