ВЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЇХ НАСТАВНИКІВ!

Дата: 22.04.2022 08:54

Фото без описуУчні закладів загальної середньої освіти нашої громади здобули перемогу у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, який проводиться під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» за номінаціями «Література» та «Історія України і державотворення».

Цього року за умовами конкурсу до розгляду журі приймалися роботи на тему «Заради честі, миру і майбутнього України», присвячені українським добровольцям, які свідомо, за покликом серця, у важкий для нашої країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності України.

Автори робіт творчо підійшли до розкриття теми та у своїх роботах порушили проблеми сучасності, пов’язані із зовнішньою агресією проти України. В усіх учнівських роботах відображено глибокий патріотизм молодого покоління.

За підсумками ІІІ (обласного) етапу конкурсу

І місце посіли:

у номінації «Література» - Бондаренко Анна, учениця 10 класу ОЗНЗ Новоолександрівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад", учитель Мотузка Н.Б.;

у номінації «Історія України і державотворення» - Животок Євгенія, учениця 10 класу ОЗНЗ Новоолександрівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад", учитель Яременко Л. В.;

ІІ місце у номінації «Література» - Шевель Вікторія, учениця 10 класу Лизогубовослобідського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок», учитель Бакум Н. М.;

ІІІ місце у номінації «Література» - Мурашко Таміла, учениця 8 класу Усівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок», учитель Лаврінчук В. В.