Плаче небо, плаче Україна, а ми волонтеримо.

Дата: 22.04.2022 11:30

Фото без описуДощ та похмура погода - це не привід не допомагати людям!

Вчора, черговий вантаж гуманітарної допомоги доставили до Нової Басані. Гумдопомогу зібрали та доставили: волонтери Благодійного фонду "Я вірю" та Міжнародного ліцею Глобус, голова молодіжної ради Людмила Тищенко, житель села Войтове Віктор Штундер, зібрали та розвезли по найвіддаленішій вулиці Нової Басані. Саме це місце було обране волонтерами, так, як до центральної площі не всі мають змогу доїхати, або зачасту спізнюються на роздачу.

Продукти харчування високої якості: крупи, твердий сир, олія, ковбасні вироби, різні консерви, засоби гігієни роздали за 20 хвилин.

Чужої біди не буває! Люди деякі плакали, що стільки небайдужих українців є у нас!

З перших вуст Людмила Тищенко розповіла що і як було.

- Вже не вперше ми допомагаємо жителям деокупованих населених пунктів. Адже ми - сусіди. І вкотре це нові історії, нові переживання. Запитували звідки - я їм повідомила, що влада Згурівської громади завжди допомагає тим, хто цього потребує. Голова громади Василь Цвик спільно з заступником Сніжаною Авраменко були організаторами та координаторами цієї допомоги.

Жителі Нової Басані передавали слова вдячності всім, хто долучився до цієї справи, хто організував, зібрав, доставив, роздавав найнеобхідніші речі, - розповіла голова Молодіжної ради.

Плече підтримки готові підставити, бо ми - українці.