Моніторинг цін у торгівельних закладах сіл Усівка, Малий Крупіль, Великий Крупіль та Войтове

Дата: 14.04.2022 16:54

Фото без описуСьогодні проведено моніторинг цін на соціально значущі продовольчі товари, які реалізуються у торгівельних закладах сіл Усівка, Малий Крупіль, Великий Крупіль та Войтове.

На даний час полиці магазинів мають достатній асортимент продовольчих товарів, який належним чином задовольняє потреби населення. Ціни на продукти тримаються на рівні середніх роздрібних цін, зафіксованих по торгівельних закладах Згурівської територіальної громади.

В торгівельних закладах громади, зафіксовано дещо підвищену ціну на борошно пшеничне вищого ґатунку на 28,5%, макаронні вироби - на 30%, крупу гречану – на 46,2%. Причиною росту цін є підняття закупівельних цін на гуртових складах Києва та інших регіонів.

З власниками торгівельних закладів проведено роз’яснювальну роботу щодо необґрунтованого підвищення цін.