Рятувальники працюють в посиленому режимі

Дата: 14.04.2022 14:30

Фото без описуПрацівниками ДСНС здійснюється посилений моніторинг техногенної та пожежної безпеки у межах зон відповідальності. На всіх рівнях організована взаємодія щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж і небезпечних подій.

Останнім часом черговий караул 26 ДПРЧ смт Згурівка здійснив виїзди:

Пожежа в Згурівці

14 березня о 23 год. 55 хв. по вул. Українській - загорання житлового будинку. О 00 год. 08 хв. пожежу локалізовано, о 00 год. 15 хв. ліквідовано.

Пожежа в Красному

18 березня о 13 год. 39 хв. по вул. Пушкіна - загорання сухої рослинності. О 14 год. 05 хв. пожежу локалізовано, о 14 год. 10 хв. ліквідовано.

Пожежа в Пасківщині

22 березня о 14 год. 50 хв. по вул. Окіпної - загорання господарчої будівлі. О 15 год. 22 хв. пожежу локалізовано, о 15 год. 30 хв. ліквідовано.

Пожежа в Красному

24 березня о 18 год. 38 хв. - на відкритій території сталося загорання сухої рослинності. О 19 год. 38 хв. пожежу локалізовано, о 20 год. 05 хв. ліквідовано.

Пожежа в Безуглівці

26 березня о 11 год. 30 хв., по вул. Лесі Українки - загорання господарської будівлі та тюків з сіном. О 12 год. 23 хв. пожежу локалізовано, о 12 год. 50 хв. ліквідовано.

Пожежа в Згурівці

26 березня о 18 год. 26 хв., по вул. Грушевського - загорання дерева. О 18 год. 43 хв. пожежу локалізовано, о 18 год. 51 хв. ліквідовано.

Пожежа в Жуківці

03 квітня о 22 год. 55 хв., по вул. Каштанова - загорання магазину. Крім караулу 26 ДПРЧ працювали 25 ДПРЧ м. Березань, та 28 ДПРЧ м. Яготин. 04 квітня о 01 год. 45 хв. пожежу локалізовано, о 04 год. 12 хв. ліквідовано.

ДСНС попереджає: Дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті та природніх екосистемах. Бережіть своє життя та життя ваших близьких!