Сумна новина прийшла на Згурівщину...

Дата: 05.04.2022 18:15

Фото без описуЖорстока війна, що лиш руйнує, залишаючи кривавий слід, забрала життя нашого земляка, ОВЧАРЕНКА Вадима Миколайовича, 1990 р.н., уродженця та жителя села Середівка.

Загинув патріот і справжній син свого народу, самовіддано, до останнього подиху, захищаючи рідну землю від окупантів в лавах Збройних сил України.

Вадим був призваний на службу за мобілізацією 24 лютого цього року після вторгнення російських військ на нашу землю.

Без чоловіка, батька, сина та брата залишилися молода дружина, піврічна донечка, мати та сестри.

Світла пам'ять та неоціненний подвиг нашого земляка назавжди залишаться в наших серцях.

Розділяємо пекучий біль та щиро співчуваємо рідним і близьким загиблого!

Про дату, місце та час прощання з Вадимом буде повідомлено додатково.