До уваги пацієнтів, що лікуються від онкологічних захворювань!

Дата: 25.03.2022 12:58

Київський обласний онкологічний диспансер повідомляє!

Хворий, який знаходиться в канцер-реєстрі КООД, має у нас амбулаторну картку і отримував спеціальне амбулаторне лікування, може уточнити через колцентр наявність необхідних медикаментів і отримати їх безпосередньо в поліклініці КООД для продовження лікування.

Що стосується тимчасових переселенців з інших регіонів, алгоритм такий: пацієнт з медичною документацією та паспортом має звернутись до онкополіклініки КООД (Багговутівська, 1, корп 11, реєстратура), де його поставлять на облік та, після огляду фахівців/проведення міждисциплінарного консіліуму видадуть необхідні ліки.