ЯКЩО ВИ ПРОВАЛИЛИСЯ НА ЛЬОДУ   РІЧКИ ЧИ ОЗЕРА І У ВАС НЕМАЄ ПРИ СОБІ НІЯКИХ ЗАСОБІВ ПОРЯТУНКУ:

Дата: 11.02.2022 11:01

Фото без опису1.Поверніться спиною до кромки льоду, широко розкиньте руки по краях льодового пролому та утримуйтесь від занурення з головою.

2.Намагайтесь не обламувати краї льоду, без різких рухів, відштовхуючись ногами, вибирайтесь на лід.

3.Вибравшись з льодового пролому, відкотіться від краю, а потім повзіть у той бік, звідки ви прийшли, де міцність льоду перевірена.

4.Незважаючи на те, що вогкість і холод штовхають вас побігти та зігрітися, будьте обережні до самого берега, а там не зупиняйтеся, поки не опинитесь в теплі.