Нарада щодо цільового використання коштів при виплаті допомоги при народженні дитини

Дата: 03.02.2022 17:42

Фото без описуПрацівники відділу соціального захисту та охорони здоров’я і центру надання соціальних послуг взяли участь в онлайн-нараді, організованій департаментом соціального захисту населення Київської ОДА на тему: «Деякі питання здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки».

Основна мета наради: цільове використання коштів при виплаті допомоги при народженні дитини.

Працівникам відділення соціальної роботи центру надання соціальних послуг було дано доручення проводити вибіркову перевірку використання вказаної допомоги в сім’ях, які знаходяться в складних життєвих обставинах.