Конкурс на визначення автомобільного перевізника

Дата: 31.01.2022 12:59

Фото без описуВідповідно до рішення виконавчого комітету Згурівської селищної ради від 21.12.2021 №488 було оголошено конкурс на визначення автомобільного перевізника з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування на території смт Згурівка, що не виходить за межі селища.

31 січня 2022 року в залі засідань селищної ради відбувся даний конкурс на визначення перевізника.

За результатами засідання конкурсного комітету на визначення автомобільного перевізника з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування на території смт Згурівка визначено перевізника-претендента ТОВ «Авто-Союз Згурівка» переможцем конкурсу.