Наслідки негоди оперативно ліквідовуються

Дата: 17.01.2022 17:09

Несприятливі погодні умови зі шквальним вітром вночі з 14 на 15 січня завдали значної шкоди населеним пунктам Згурівської громади.

Поривчастим вітром пошкоджені покрівлі житлових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури, повалені дерева, частина населених пунктів залишилися без світла.

Частково було розкрито шиферну покрівлю на дахах Аркадіївської та Жуківської гімназій, Турівського НВК. В селах Усівка та Великий Крупіль було відсутнє електропостачання в котельнях освітніх закладів.

Частково опинилися без світла населені пункти таких старостинських округів: Аркадіївський, Безуглівський, Великокрупільський, Войтівський, Вознесенський, Жуківський, Новоолександрівський, Пасківщинський, Старооржицький та Турівський.

Сильними поривами вітру повалені дерева між селами Мала Березанка - Жуківка, за межами села Красне, по дорозі на Олександринівку, а також у Турівському та Пасківщинському старостатах.

15 січня було негайно проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Згурівської селищної ради, на якому визначено заходи щодо ліквідації наслідків стихії, утворено комісію для проведення обстеження наслідків негоди та визначення обсягів завданих нею збитків.

Завдяки згуртованості, оперативності та узгодженим діям селищного голови Василя Цвика, керівників сількогосподарських підприємств, старост, працівників освітніх закладів, небайдужих жителів громади, наслідки негоди майже всі було оперативно усунуто вже до опівдня 15 січня.

Два об’єкти, які залишались без електоропостачання – відремонтовано до кінця цього ж дня.

Станом на 17 січня електропостачання у всіх населених пунктах Згурівської громади відновлено.