Дата: 13.01.2022 14:02

Фото без описуХтось із вас вже святкує Маланки, а колектив "Згурівський ККП" трудиться над благоустроєм нашої громади.

Сьогодні працівники комунального підприємства розпочали міняти старі сміттєві баки на нові.

25 сучасних оцинкованих контейнерів вже замінено в центрі Згурівки біля багатоповерхівок.

Найближчими днями будуть встановлені баки з металевою оцинкованою біля багатоквартирних будинків у районі цукрового заводу.

До відома: оцинковані контейнери для сміття - міцні і надійні. Спеціальне покриття витримує вплив продуктів гниття, агресивних хімічних сполук, не піддається корозії протягом багатьох років, а конструктив робить їх досить легкими, що ідеально підходять для автоматичного підйому і вивантаження в сміттєвоз.