Дата: 14.01.2022 13:34

Фото без опису14 січня під головуванням селищного голови Василя Цвика відбулося чергове засідання виконавчого комітету Згурівської селищної ради, на порядок денний якого було винесено 21 питання.

У зв’язку з кадровими призначеннями та переміщеннями члени виконкому прийняли рішення про внесення змін до складу дорадчих органів:

адміністративної комісії при виконавчому комітеті Згурівської селищної ради;

комісії з питань, пов’язаних з найменуванням (перейменуванням) вулиці (площі, майдану, шосе, проспекту, бульвару, алеї, провулку тощо), розташованих на території Згурівської громади;

громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті селищної ради.

В ході засідання присутні підтримали рішення про організацію проведення громадських робіт на підприємствах, в установах та організаціях Згурівської громади у 2022 році.

Членами виконкому було розглянуто ряд питань захисту прав дітей та питань, що стосувалися притягнення до адміністративної відповідальності жителів громади за порушення правил реєстрації. За результатами обговорення члени виконкому прийняли відповідні рішення.

Особливу увагу члени виконавчого комітету приділили розгляду заяв про виділення одноразової допомоги на лікування, розглянувши детально кожну із поданих заяв. Позитивні рішення отримали заяви на виділення допомоги онкохворим жителям громади.

Засідання пройшло у діловому та конструктивному руслі. Усі рішення виконкому будуть доступні для ознайомлення на офіційному вебсайті громади після їх оприлюднення згідно чинного законодавства.