ПРО ПРИБИРАННЯ СНІГУ

Дата: 11.01.2022 10:39

Фото без описуДля запобігання травмування пішоходів, Згурівська селищна рада переконливо просить керівників підприємств, установ, організацій, власників й орендарів будинків, споруд побутово-торговельного призначення, забезпечити своєчасну розчистку від снігу прилеглих територій.

Нагадуємо! Правилами з благоустрою та утримання територій населених пунктів Згурівської селищної територіальної громади установлено порядок благоустрою та утримання територій населених пунктів громади.

Підприємства, установи, організації, фізичні особи, а також власники й орендарі будинків, споруд побутово-торговельного призначення, з урахуванням пори року, повинні прибирати вуличні, дворові і прилеглі до них території та утримувати їх у постійній чистоті, а саме:

- прибирати сніг, сколювати лід, посипати піском у зимову пору;

- своєчасно очищати від снігу дахи.

Якщо на території знаходиться два, або декілька підприємств, організацій, установ, чи споруд різних власників, то прилегла територія ділиться порівну.

Власники, балансоутримувачі або особи, які утримують території населених пунктів, зобов’язані:

- прибирати сніг негайно (від початку снігопаду) для запобігання утворенню накату;

- негайно очищати дахи, карнизи та інші елементи будинків, споруд, будівель від снігу та бурульок із дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів, не допускаючи пошкодження покрівель будинків і споруд, зелених насаджень,електромереж,рекламних конструкцій тощо;

- огороджувати небезпечні місця на тротуарах, переходах; вивозити сніг та бурульки, що зняті з дахів, карнизів та інших елементів будинків, споруд, будівель протягом доби.

У разі невиконання даних, Правил порушників буде притягнено до адміністративної відповідальності згідно ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.