Щира подяка за багаторічну, сумлінну працю

Дата: 06.01.2022 13:19

Щирими словами подяки та теплими обіймами сьогодні колеги проводжають на заслужений відпочинок Людмилу Вікторівну Литовку, начальника відділу земельних відносин та екологічних питань Згурівської селищної ради.

Вітаючи з цією подією, селищний голова Василь Цвик вручив Людмилі Вікторівні квіти та звернувся до неї зі словами подяки за багаторічну сумлінну працю та відповідальне ставлення до улюбленої справи, побажав їй міцного здоров’я та подальших успіхів.

Загальний трудовий стаж Людмили Вікторівни Литовки становить 32 роки, з них більше двадцяти років у сфері землевпорядкування.

За час своєї роботи Людмила Вікторівна зарекомендувала себе як професіонал високого рівня та досвідчений керівник, організатор та наставник. За сумлінне виконання своїх обов‘язків неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками.

Удачі Вам, Людмило Вікторівно, на заслуженому відпочинку, насолоджуйтеся життям! За Вашими плечима гідний поваги життєвий шлях. Вклоняємось Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду. Сердечно вдячні Вам за невтомну працю, життєву стійкість та мудрість. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.