НОВА РОБОТА В НОВОМУ РОЦІ

Дата: 06.01.2022 11:09

Онлайн-курс профорієнтації для ветеранів та ветеранок від освітньої платформи Verba_club.

Якщо ви шукаєте ту саму роботу мрії, якщо не знаєте, як трансформувати військовий досвід у професійний, – подавайтеся на онлайн-курс! Метою програми є профорієнтація та перші кроки працевлаштування.

Курс створено ветеранами, військовими психологами і кращими фахівцями ринку праці України. Вчитимемося розуміти себе як спеціаліста, шукати нову роботу та можливості. Ви отримаєте знання про професійні та м'які, соціальні навички, корисні знайомства й поштовх до розвитку.Результатом курсу стане написання резюме й побудова кар’єрного плану.

Формат: онлайн-курс тривалістю 1 місяць, професійні лекції в записі й щотижневі практичні вебінари з експертами.

Старт навчання – 10 січня 2022 року.

Для безкоштовної участі потрібно заповнити анкету та пройти відбір.

Можливо, це саме те, що потрібно вам у новому році!

Матеріали про курс та посилання на анкету:  https://verbaclub.com/veteran-reintegration

Проєкт втілюється Програмою реінтеграції ветеранів, яку?реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.