До уваги керівників, бухгалтерів, кадровиків та юристів аграрних підприємств!

Дата: 04.01.2022 10:39

Фото без опису12 січня 2022 року о 10.00 за адресою: смт Згурівка, вул. Українська, 19 (мала зала засідань, 3 поверх будівлі колишньої райдержадміністрації) Центр професійних бухгалтерів проведе семінар для аграрних підприємств на тему: «Зобов’язання на 1 га, соціальні норми; нові звіти по зарплаті, землі, майну та 4-й групі; зміна 20-ОПП і ліцензії, ТТН і звітність».

Семінар заплановано провести з виконанням протиепідемічних вимог, визначених постановою КМУ №1236 та постановою МОЗ №18, зокрема, з обов’язковим використанням масок, проведенням дезінфекції, дотриманням соціальної дистанції, за наявності Covid19-сертифікатів про вакцинацію, тестування, одужання від цієї хвороби.

Контактна особа: Метелиця Наталія Віталіївна, тел.: 067-132-15-22, 050-555-01-85, е-mail: ptalavita@ukr.net.

Програма семінару