Предмет закупівлі: Централізоване постачання теплової енергії

Дата: 31.12.2021 15:25

На виконання п.2 ч.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Предмет закупівлі:Централізованепостачаннятепловоїенергії(код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» ДК: 021:2015:09320000-8  Пара, гаряча вода та пов’язана продукція).

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: ID: UA-2021-12-28-004983-c

Замовник: Виконавчий комітет Згурівської селищної ради

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Місцевий бюджет: 691 500.00 грн.

Обсяг закупівлі: 1 послуга

Очікувана вартість даної закупівлі визначалася на можливий передбачений обсяг споживання теплової енергії на 2022 рік та укладення в установленому порядку договору на теплопостачання на період з січня 2022 року по грудень 2022 року.

Обґрунтування технічних характеристик.

Теплопостачальна організація повинна надати Споживачу послуги, обумовлені Договором, якість яких має відповідати якості теплопостачання згідно із вимогами чинного законодавства, а також вимогам, визначеним у Правилах користування тепловою енергією, затверджених Постановою КМУ № 1198 від 03.10.2007 та умовами Договору. Теплова енергія постачається Споживачу за параметрами згідно температурного графіку встановленого Теплопостачальною організацією.