ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на визначення автомобільного перевізника з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування

Дата: 31.12.2021 10:32

ОГОЛОШЕННЯ

Фото без описупро проведення конкурсу  на визначення автомобільного перевізника з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування на території смт Згурівка Броварського району Київської області, що не виходить за межі території смт Згурівка Броварського району Київської області

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 21.12.2021 №488 оголошено конкурс на визначення автомобільного перевізника з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування на території смт Згурівка Броварського району Київської області, що не виходить за межі території смт Згурівка Броварського району Київської області.

Найменування та місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Згурівської селищної ради Броварського району Київської області.

Номер маршруту - 1; Найменування кінцевих зупинок – Автостанція «Згурівка»; Кількість оборотних рейсів – 5; Кількість автобусів для забезпечення перевезень - 2 ; Режим руху та інтервал –  цілорічно, з понеділка по п`ятницю згідно графіку.

Детальнішу інформацію про мови конкурсу можна отримати у секторі з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Згурівської селищної ради за адресою: 07601, Київська область, Броварський район,  смт Згурівка, вул. Українська, 10,тел. (04570) 5-10-69 з 08:00 до 17:00 год., перерва з 12:00 до 13:00 год., п'ятниця з 08:00 до 16:00 год. крім вихідних днів.

Кінцевий термін прийняття документів для участі в конкурсі:документи для участі в конкурсі подаються поштою або особисто з дня виходу оголошення до 28 січня 2022 року включно до 12.00 год. за адресою:  07601, Київська область, Броварський район,  смт Згурівка, вул. Українська, 10,тел. (04570) 5-10-69.

Місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсі - 07601, Київська область, Броварський район,  смт Згурівка, вул. Українська, 10,тел. (04570)5-10-69.

Місце, дата та час початку проведення конкурсу: конкурс відбудеться 31 січня 2022 року о 11:00 годині в залі засідань за адресою: 07601, Київська область, Броварський район,  смт Згурівка, вул. Українська, 10,тел. (04570) 5-10-69.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: (04570)5-10-69, електронна адреса - zgurjkg@ukr.net.

Умови проведення конкурсу на визначення автомобільного перевізника з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування на території смт Згурівка Броварського району Київської області, що не виходить за межі території смт Згурівка

Розмір плати за участь у конкурсі на визначення автомобільного перевізника з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування на території смт Згурівка Броварського району Київської області, що не виходить за межі території смт Згурівка