Сортуємо сміття разом!

Дата: 30.12.2021 13:56

Фото без опису#Час_діяти_Україно! #Разом_робимо_важливе

Проєкт «Сортування сміття - екологічна складова життя», який переміг у Всеукраїнському конкурсі мікрогрантів для розвитку громад «Час діяти, Україно!» від Фонд "МХП-Громаді" активно реалізуємо в Згурівській територіальній громаді.

Завдяки співпраці бізнесу влади та громади забезпечено співфінансування проєкту.

80 сміттєвих контейнерів, а це 20 комплектів по 4 контейнери різного кольору, вже закуповуються та найближчим часом будуть встановлені у кожній школі, садочку та громадських місцях.

За рахунок коштів місцевого бюджету придбано та передано КП "Згурівський комбінат комунальних підприємтв» 50 металевих контейнерів для твердих побутових відходів та 20 000 поліетиленових пакетів для сміття.

У цьому році за рахунок коштів місцевого бюджету (160 тис.грн.) розроблено детальний план території на земельну ділянку для будівництва сміттєсортувального комплексу в адміністративних межах смт Згурівка. Проєктно-кошторисна документація на будівництво даного об'єкту знаходиться в процесі виготовлення.

У результаті впровадження проєкту буде укомплектовано існуючі сміттєві майданчики контейнерами для роздільного збору сміття, що допоможе змінити свідомість не лише учнів та працівників навчальних закладів, а й жителів громади в цілому.

Мета - чиста громада без сміття!

Вчимо жителів громади, від малої дитини і до бабусі з дідусем, сортувати сміття!

В школах та садочках збираємо сміття в кольорові контейнери!

А вдома - в спеціальні сміттєві пакети!