У пріоритеті діяльності згурівського селищного голови Василя Цвика - енергоефективність

Дата: 20.12.2021 08:55

Фото без описуАдже саме впровадження енергозберігаючих технологій є вагомим джерелом економії коштів, а відтак, їх впровадження є не просто одним з напрямків роботи, це стратегія подальшого розвитку всієї інфраструктури громади.

Утеплення фасаду Згурівської ЗОШ є одним і головних завдань, не яким працюють всі спільно останнім часом. Роботи у цьому напрямку на особистому контролі у селищного голови.

Станом на сьогодні роботи виконані на 95 відсотків, залишилось зовсім небагато, але, нажаль, з настанням холодів неможливо закінчити ці роботи. Бригада будівельників повернеться до роботи, як тільки погода цьому сприятиме.

Комфортне перебування учнів та учителів у навчальних закладах має бути забезпечено належним чином, над чим і працюємо.

Хоча, варто відмітити, не всі цінують зроблене, докладені зусилля для загального блага. Це можна спостерігати, відвідавши мультифункціональний майданчик біля школи. Інвентар нажаль псують ...

Дорогі діти і дорослі, давайте шанувати один одного та важку працю людей, які працюють заради комфорту всіх. Шануймося! Адже нам тут жити!