Працювала соціальна комісія

Дата: 20.12.2021 12:38

Фото без описуСьогодні у селищній раді відбулося засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молодіжної політики, спорту та туризму.

Члени комісії та присутніна засіданні селищний голова Василь Цвик, секретар ради Ігор Феник, працівники структурних підрозділів ради розглянули шість питань порядку денного:

По обрання секретаря постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молодіжної політики, спорту та туризму (дане питання вирішили відкласти до наступного засідання комісії).

Про затвердження Програми «Шкільне харчування» на 2022 – 2023 роки.

Про затвердження Програми фінансової підтримки Центру надання соціальних послуг Згурівської селищної ради на 2022 - 2024 роки.

Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Згурівська лікарня Згурівської селищної ради» на 2022-2024 роки.

Про затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників в КНП «Згурівська лікарня Згурівської селищної ради» на 2022-2023 роки.

Про затвердження комплексної Програми з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекціям, пов’язаних з наданням медичної допомоги в КНП «Згурівська лікарня Згурівської селищної ради» на 2022 – 2025 роки.

Заслухавши доповідаючих, враховуючи висновки та пропозиції, члени комісії рекомендували погоджені проекти рішень винести розгляд 16 сесії селищної ради.