Засідання опікунської ради

Дата: 17.12.2021 14:28

Фото без описуСьогодні заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Кам'янецька провела засідання опікунської ради.

У засіданні взяли участь в.о.директора КНП «Згурівська лікарня Згурівської селищної ради» Олександр Зіборов, директор Центру надання соціальних послуг населенню Згурівської селищної ради Микола Скринник, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради Валентина Гузь та працівники виконавчих органів ради.

На порядку денному стояло питання щодо доцільності визнання недієздатним особи з інвалідністю ІІ групи з дитинства довічно для встановлення над ним опіки та призначення йому опікуна в судовому порядку.

З метою забезпечення реалізації прав повнолітньої особи, яка потребує опіки, на життя, охорону здоров'я, соціальний захист, а також контролю за забезпеченням особистих прав та інтересів, та за станом здоров'я не може самостійно здійснювати свої права, членами ради було детально розглянуто заяву та додані до неї копії документів та прийняте позитивне рішення щодо рекомендації виконавчому комітету затвердити подання щодо доцільності визнання недієздатним особи з інвалідністю ІІ групи з дитинства довічно та підготувати відповідний висновок на розгляд суду про призначення опікуна.