Актуальні питання надання адміністративних послуг

Дата: 15.12.2021 12:57

14 грудня за участі керівника ЦНАП Згурівської селищної ради Олени Твердохліб, адміністратора ЦНАП Лідії Ходаківської відбулося засідання круглого столу на тему: «Актуальні питання надання адміністративних послуг».

Київська агломерація, перспективи розвитку та можливості взаємодії громад. Основними питаннями були: основні аспекти проєкту Закону України «Про адміністративну процедуру», питання реєстрації місця проживання, правові аспекти реєстрації актів цивільного стану, особливості надання адміністративних послуг групам населення, що постраждали внаслідок збройного конфлікту на Сході України та тимчасової окупації АР Крим.

Крім того, відбулася презентація Довідника з питань надання адміністративних послуг, а після засідання відбулася екскурсія для учасників круглого столу, які коротко були ознайомлені з роботою Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг м. Києва.