В Згурівській селищній раді відбулося засідання земельної комісії

Дата: 16.12.2021 12:19

Фото без описуТри питання порядку денного розглянули члени депутатської комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, 16 грудня в рамках підготовки до чергової шістнадцятої сесії селищної ради.

А саме:

Про включення до переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами, земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01) площею 3,6590 га, що розташована: на території Згурівської селищної ради (за межами населеного пункту с. Черевки), кадастровий номер 3221987500:04:002:0034 та продаж права оренди на неї на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Згурівській селищній раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту в адміністративно- територіальних межах Згурівської селищної ради.

Про затвердження Програми "Екологічна Згурівщина" Згурівської селищної ради на 2022 рік.

Участь у роботі комісії взяв Згурівський селищний голова Василь Цвик, секретар ради Ігор Феник, керівники профільних структурних підрозділів селищної ради.

Після детального вивчення, дані питання рекомендовані комісією до розгляду на засідання сесії 22 грудня