У Броварському районі на лаві підсудних опинився чоловік, який нещодавно звільнився з місць позбавлення волі

Дата: 14.12.2021 16:46

За процесуального керівництва Згурівського відділу Броварської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно громадянина за фактом розбійного нападу, вчиненого особою, яка раніше вчиняла розбій (ч. 2 ст. 187 КК України).

Обвинувачений, раніше неодноразово судимий за розбійний напад на грабіж, звільнився в грудні 2020 року з місць позбавлення волі. Перебуваючи під домашнім арештом за вчинення умисного тяжкого тілесного ушкодження, він  знову вчинив злочин.

Так, у жовтні поточного року в одному із сіл Броварського району чоловік, з метою заволодіння майном потерпілого, наніс йому численні удари руками та ногами по різних частинах тіла, завдавши тілесні ушкодження у вигляді множинних переломів. Після скоєного, він заволодів особистими речами потерпілого та розпорядився ними на власний розсуд.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими Броварського РУП ГУ Національної поліції в Київській області.

Враховуючи особу обвинуваченого, наявність незнятих та непогашених судимостей. Обвинуваченому загрожує до 10 років позбавлення волі.