Онлайн-нарада під головуванням заступника голови Київської ОДА Андрія Лісовика

Дата: 02.12.2021 15:45

Фото без описуСьогодні, 2 грудня, під головуванням заступника голови Київської ОДА Андрія Лісовика відбулася онлайн-нарада, участь у роботі якої взяли секретар ради Ігор Феник, головний архітектор Тетяна Козаченко та завідувач сектору ЖКГ, комунальної власності та розвитку інфраструктури Тетяна Мала.

Під час наради заслуховувались та розглядались пропозиції, подані раніше, до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2021-2023 роки, Програми розвитку автомобільних доріг у Київській області на 2020-2022 роки та Програми з відновлення України. Кожна програма має певні критерії по відбору проєктів.

Керуючись вказаними вимогами та обмеженнями у кількості пропозицій, Згурівською селищною радою до розгляду були подані такі проєкти:

«Капітальний ремонт Згурівської гімназії за адресою: Київської обл., смт Згурівка, вул. Українська, 61»,

«Реконструкція будівлі «Фізкультурно - оздоровчого комплексу» Згурівської ДЮСШ, вул. Героїв Майдану, 3, смт Згурівка, Київської області»,

«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Незалежності с. Турівка Броварського району Київської області»,

«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Українська с. Пасківщина Броварського району Київської області»,

«Капітальний ремонт «Новоолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Нова Олександрівка, вул Перемоги, буд. 2 Згурівського району Київської області»

«Капітальний ремонт приміщення ЦНАПу смт Згурівка Броварського району Київської області».

При цьому було акцентовано на важливості та соціальній значущості цих об’єктів для Згурівської громади.

Процес розгляду проєктів Київською обласною адміністрацією триває.