Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з особливими потребами.

Дата: 03.12.2021 08:43

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з обмеженими можливостями.

Ці люди такі ж як ми, вони можуть бути і стають повноцінними, високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, успішними, соціально активними і життєрадісними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства. Це не вирок.

Щира вдячність громадським організаціям та небайдужим громадянам за нелегку працю та щоденну допомогу з подолання труднощів людями, які мають проблеми зі здоров’ям.

Найтепліші слова громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування, життєвого оптимізму та витримки у всіх життєвих випробуваннях.