Стратегічне лідерство та управління

Дата: 03.12.2021 16:35

Фото без описуДля успішного розвитку та результативної організації своєї роботи постійно навчаємося, вдосконалюємося, використовуємо всі наявні ресурси, пропозиції та можливості для саморозвитку.

Так команда Згурівської селищної ради стали учасниками навчальної програми «Стратегічне лідерство та управління», яке проходить за підтримки Програми "U-LEАD з Європою".

За результатами навчальної програми, яка розпочнеться вже в січні та триватиме близько півтора місяця, наша команда отримає базові знання щодо принципів, складових та інструментів стратегічного управління в ОМС, командоутворення та лідерства, оволодіє необхідними навичками та вміннями, що допоможе посилити спроможність нашої громади та підвищити ефективність управлінської діяльності.

Сьогодні представники нашої команда взяли участь у організаційній зустрічі, на якій обговорили деталі навчання та узгодили формат подальшої взаємодії