ІНФОРМУЄ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ!

Дата: 02.12.2021 17:16

Фото без описуМи відкриваємо набір ветеранів/ок АТО/ООС на тренінги «5 кроків до успішного працевлаштування»! Саме час подбати про свій наступний робочий рік і наважитись на професійні зміни.

Хочеш дізнатись про переваги та недоліки військового досвіду та як це може впливати на твоє працевлаштування? Думаєш, що під час служби не набув жодних навичок? Це зовсім не так і на тренінгу спільно проаналізуємо твої «hard & soft skills». Складаєш резюме, але на нього не відгукуються рекрутери?

Не проблема — розкажемо, як правильно написати своє CV, щоб пропозиції про співпрацю посипались в той же день. А ще поділимось добіркою актуальних можливостей з навчання, перекваліфікації та кар’єрних консультацій.

Умови участі для ветеранів/ок АТО/ООС:

мати посвідчення УБД.

є труднощі з працевлаштуванням і не вдається «знайти» себе на ринку праці.

мати бажання змінити роботу, але для цього не вистачає професійних навичок та знань.

хотіти підвищити свою професійну кваліфікацію, щоб зайняти вищу посаду.

бути мотивованим до професійного розвитку.

Спеціально для ветеранів розроблено ґайд — посібник із покроковою інструкцією з адаптації військових навичок до мирної професії, який учасники отримають безкоштовно.

Участь у тренінгах для ветеранів/ок можлива за попередньою реєстрацією: https://cutt.ly/ITYt2hz

Тренінги відбудуться онлайн 9, 10, 13 та 16 грудня.

Тренерка — Oksana Filonenko, виконавча директорка ГО «Центр зайнятості Вільних людей», засновниця та координаторка проєкту «Воїну - гідна праця», розробниця програм соціальної адаптації через навчання, працевлаштування та розвиток підприємництва для людей, які пережили травматичні події, засновниця всеукраїнської інформаційної кампанії «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО».

Цей проєкт відбувається за підтримки Програми реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX in Ukraine, та ГО «Центр зайнятості Вільних людей». Партнером є Департамент розвитку персоналу та кадрової політики Державна служба зайнятості.