Відбулося позачергове засідання 15 сесії Згурівської селищної ради

Дата: 29.11.2021 09:40

Фото без описуПокращення якості, доступності та матеріально-технічного стану Згурівської лікарні залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності місцевої влади.

Для забезпечення належного функціонування медичної галузі необхідно здійснити ряд змін та перетворень. Саме над цим працюють працівники селищної ради та лікарні останнім часом. Певні організаційні питання потребують негайного вирішення.

Так сьогодні, на засіданні позачергової п'ятнадцятої сесії селищної ради, депутати розглянули два питання:

про припинення КНП "Згурівський центр первинної медико-санітарної допомоги" в результаті реалізації шляхом приєднання до КНП "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради";

про внесення змін до Статуту КНП "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради".

Безпосередньо в сесійній залі депутати заслухали доповідь в.о.директора Згурівської лікарні Олександра Зіборова та отримали від нього та селищного голови Василя Цвика аргументовані пояснення щодо доцільності розгляду даних питань. Обидва питання порядку денного були підтримані депутатами одноголосно.

Нагадуємо, всі рішення сесій, оприлюднюються на сайті Згурівської громади у рубриці "Офіційні документи".