Вітання з професійним святом приймають працівники прокуратури

Дата: 01.12.2021 12:23

Фото без описуСьогодні, в перший день зими, своє професійне свято відзначають люди, які стоять на варті дотримання прав і свобод - працівники прокуратури.

Успіхів у роботі, витримки та стійкості у відповідальній та благородній справі, побажали працівникам Згурівського відділу Броварської окружної прокуратури Ігор Феник, секретар Згурівської селищної ради та Сніжана Авраменко, начальник управління з питань організації ДКІД.

Вітаючи винуватців свята, за вагомий особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку, зразкове виконання службових обов'язків, вручили подяки Згурівської селищної ради та квіти:

Марії Худяковій, прокурору Згурівського відділу

Діні Андреєвій, спеціалісту Броварської окружної прокуратури

Ользі Андрущенко прибиральниці службових приміщень Броварської окружної прокуратури.

Шановні працівники прокуратури! Нехай ваша принциповість та непорушність у служінні Закону та Справедливості, помножені на мудрість і знання, увінчуються позитивними досягненнями в ім’я процвітання правової та демократичної України та її громадян.

Хай завжди будуть успішними усі ваші починання.