Предмет закупівлі: Обладнання для сміттєвоза з боковим завантаженням

Дата: 30.11.2021 14:23

На виконання п.2 ч.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Предмет закупівлі: Обладнання для сміттєвоза з боковим завантаженням

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: ID: UA-2021-11-29-015769-c

Замовник: Виконавчий комітет Згурівської селищної ради

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Місцевий бюджет: 400 000.00 грн.

Обсяг закупівлі: 1 одиниця

Очікувану вартість закупівлі розраховано на підставі закупівельних цін аналогічних закупівель системи Прозоро, ринкових консультацій та відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  від 18.02.2020 № 275.

Обґрунтування технічних характеристик.

З метою забезпечення безперебійної роботи у сфері благоустрою Виконавчому комітету Згурівської селищної ради необхідно придбати даний товар. Товар за своїми якісними, технічними характеристиками повинен відповідати стандартам (технічним умовам) їх виробника, нормам чинного законодавства України та вимогам Замовника.

Зазначену потребу розраховано з урахуванням:

- надійності кріплення та фіксації до конструкцій рами автомобіля в транспортному і робочому положеннях;

- допустимості  маси і габаритних розмірів обладнання в межах навантажень на осі і габаритні розміри автомобіля, а також відповідності діючим технічним вимогам та іншим характеристикам  автомобіля.