Від теорії до практики

Дата: 24.11.2021 16:43

Фото без описуВсі працівники селищної ради на чолі із селищним головою акцентують свою роботу на створенні доступних та зручних умов для отримання адміністративних послуг кожним жителем нашої громади.

Впровадження електронного документування в селищній раді на даний час є одним і головних завдань, які ставимо перед собою. Процес є досить трудомістким, кропітким, потребує зосередженості, уважності та відповідальності, злагодженої роботи всіх служб, які надають адміністративні послуги жителям громади.

Насамперед персонал повинен бути навчений, і саме цим зараз займаємося. Сьогоднішнє он-лайн навчання було побудоване саме на практичних аспектах роботи в тестовій програмі LoGo.

Тренер зупинилася на безпосередньому наповненні інформацією відповідних баз даних, адже в процесі впровадження програмного комплексу, всі реєстри на паперових носіях будуть перенесені на електронні носії, що максимально спростить процедуру видачі різноманітних довідок, процедуру наповнення реєстрів, формування звітів, скоротить терміни видачі необхідних документів та багато іншого. Докладно зупинилися на розділах системи: реєстр територіальної громади,

погосподарський облік,

місцеві податки і збори.

Учасники в процесі навчання отримали відповіді на свої питання, що виникають під час безпосередньої роботи в системах на практиці.

Попереду у працівників ради не один місяць роботи з наповнення баз даних.

Результативність, своєчасність, доступність, зручність, відкритість - саме ті критерії, до яких прагнемо/