"Civic Tech - інструмент якісної взаємодії"

Дата: 24.11.2021 11:41

В рамках активної співпраці та підписаного Меморандуму з Асоціація міст України , Згурівська громада постійно приймає участь у різноманітних проєктах. Так нещодавно, як члени Асоціації, мали честь бути учасниками проєкту "Civic Tech - інструмент якісної взаємодії", який зараз активно реалізуємо!

Варто зазначити, що до участі у проєкті було направлено 187 заявок від громад чисельністю населення до 50 тисяч. Дуже приємно, що серед 30 громад, які були відібрані з усієї України є наша Згурівська територіальна громада.

Секретар ради Ігор Феник, провідний спеціаліст з питань залучення інвестицій Антон Васильєв та начальник відділу містобудування та архітектури - головний архітектор Тетяна Козаченко стали тренерами проєкту!

Представники нашої громади успішно пройшли два етапи проєкту, взявши участь у тренінгах, де отримали навички і методики користування 5 інструментами civic tech (Відкрите місто, Електронні консультації, Місцеві петиції, Громадський бюджет, "СВОЇ чат бот твого міста") та передали знання своєму оточенню.

Організатори проєкту "Civic Tech - інструмент якісної взаємодії" подарували тренерам брендовані рюкзаки та передали поліграфічну продукцію.

Першим у громаді стартував Чат-бот "Свої" в додатку Viber, до якого можна доєднатися, відсканувавши QR-код.