Важлива інформація для батьків дошкільнят та учнів навчальних закладів Згурівської громади

Дата: 22.11.2021 17:17

Фото без описуЗ початку навчального року дошкільнята та школярі освітніх закладів Згурівської громади почали харчуватися в новому форматі.

В даному напрямку ведеться кропітка робота, тому й результат на сьогодні вже помітний:

Організовано централізоване постачання продуктів харчування у всі заклади громади однаково

Розроблено одне чотирьохтижневе меню для всіх садочків та шкіл

Опрацьовані технологічні картки приготування страв

Харчоблоки поступово поновлюються технікою та інвентарем згідно нових норм та вимог

Депутатами Згурівської селищної ради на сесії 26 лютого було прийняте рішення про відшкодування з селищного бюджету у розмірі 60% за харчування дітей, 40% - плата батьків.

Так, попередні роки батьківська плата становила 60%. Слід зазначити, що раніше учні 5-11 класів харчувалися стовідсотково за кошти батьків.

Згідно Програми "Шкільне харчування" на 2021 рік Згурівської селищної ради діти пільгових категорій харчуються безкоштовно - це 194 дитини.

У Згурівській громаді 1710 школярів, з них харчується - 1326. В порівнянні з попередніми роками кількість бажаючих харчуватися в шкільній їдальні значно побільшало.

Причиною цього стало:

збагачене сучасне меню

зменшення суми для оплати батькам

централізована закупівля продуктів харчування, в тому числі й овочів, адже в попередні роки картоплю, цибулю, моркву, буряки та капусту батьки самі приносили до їдалень.

Аналіз виконання норм харчування в середньому становить: в садочку - 90% - 95%, хоча в попередніх роках було близько 60%; у школах - 70% - 80%, хоча в попередніх роках було близько 40%.

Вартість одного дітодня в середньому становить:

Дошкільнята - 100% - 35,00 грн. (з них 60% з бюджету селищної ради - 21,00 грн.; 40% батьківської плати - 14, 00 грн.)

Учні 1-4 класів - 100% - 14,00 грн. (з них 60% з бюджету селищної ради - 8,40 грн.; 40% батьківської плати - 5,60 грн.)

Учні 5-11 класі - 100% - 18,40 грн. (з них 60% з бюджету селищної ради - 11,04 грн.; 40% батьківської плати - 5,60 грн).

Приємно, що позитивні зміни відмічають діти та їх батьки, зазначаючи, що раціон став більш збалансованим та різноманітним.

Про те, що і коли Ваші діти їдять, можете ознайомитись

Чотирьохтижневе примірне меню для дошкільних груп навчально-виховних комплексів відділу освіти Згурівської селищної ради Броварського району Київської області 2021-2022 р.р.

Чотирьохтижневе примірне меню для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти відділу освіти Згурівської селищної ради Броварського району Київської області 2021-2022 р.р.