ВІТАЄМО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ З РІЧНИЦЕЮ ПЕРЕБУВАННЯ НА ПОСАДІ!

Дата: 19.11.2021 08:50

Рік тому, 19 листопада, Василь Цвик приступив до виконання обов'язків Згурівського селищного голови та прийняв присягу посадової особи місцевого самоврядування.

Висока довіра виборців свідчить про Ваш незаперечний авторитет серед земляків та активну життєву позицію.

За рік Ви втілити в реальність багато планів та задумів. Завдяки Вашій завзятості, мудрості, працьовитості - рік вдався.

Колектив Згурівської селищної ради вітає Вас, Василь Вікторович, із цією подією.

Це, без перебільшення, знакова подія не тільки у Вашому особистому та професійному житті, але й новий етап розвитку Згурівської громади, майбутнє якої передусім пов’язується з іменем свого керівника, його авторитетом, ідеями, конкретними справами, людяністю та професіоналізмом.

Переконані, що Ваші професійні якості, енергія і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів жителів нашої громади, а всі Ваші конструктивні ідеї працюватимуть лише на перспективу, на майбутнє.

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі здобутки, буде щедрою на мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені завдання й здійснити задумані плани в ім’я розбудови Згурівської громади і всієї української держави.

Ваш лозунг "З турботою про кожного" відповідає Вашим діям.

Нехай ніколи не вичерпується Ваша доброта, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу всім, хто на її потребує.