Поліцейські продовжують відвідувати навчальні заклади Згурівської територіальної громади із заняттями безпеки

Дата: 19.11.2021 09:47

Фото без описуСьогодні ювенальні поліцейські разом з працівниками групи реагування патрульної поліції Броварського районного управління поліції завітали до учнів 5-9 класів Жуківського НВК.

Під час зустрічі із школярами основну увагу правоохоронці приділили саме безпеці на дорозі та в побуті. Дітям розповіли про те, як правильно переходити проїжджу частину, нагадали основні жести регулювальника, наголосили на використанні світлоповертаючих елементів у темну пору доби.

Також поліцейські нагадали підліткам й про булінг, його види, прояви, умови виникнення та шляхи подолання.

Шановні батьки юних учасників дорожнього руху! Пам’ятайте, що безпека ваших дітей залежить від вас, а найкраще навчання — особиста правильна поведінка.