Порив ліквідовано

Дата: 16.11.2021 17:06

Фото без описуПо вулиці Івана Кирія в смт Згурівка стався порив водогону. Як тільки-но виявили аварію спеціалісти КП "Згурівський ККП" прибули на місце пориву. Провівши огляд, з'ясували, що аварія виникла на місці, де труба водогону до будинку врізалась в трубу центрального водогону. Порив не одного року. Впродовж багатьох років вода протікала в землю ( та й не в одному місці), аж поки не стало видно її на поверхні. А це гроші господаря!Сьогодні до обіду аварію комунальники ліквідували.

Чи не щодня працівники комунального підприємства працюють над усуненням таких недоліків. Роботи в КП"Згурівський ККП" вистачає, але фокусуються всі сили та можливості, щоб поза увагою не лишився жоден житель нашої громади.