Плановий виїзд в села Мала Супоївка, Мала Березанка, Жуківка, Малий Крупіль, Войтове

Дата: 16.11.2021 15:02

Фото без опису16 листопада начальником служби у справах дітей та сім’ї Тамарою Лободою, головними спеціалістами служби Тамарою Летяк, Мариною Довженко спільно з інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Броварського РУП ГУНП в Київській області Любов Шипко, інспектором сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 2 Броварського РУП ГУНП в Київській області Інною Волошиною, з метою контролю за виконанням батьками батьківських обов’язків, опікунами, піклувальниками обов’язків щодо своїх підопічних, здійснено плановий виїзд в села Мала Супоївка, Мала Березанка, Жуківка, Малий Крупіль, Войтове.

Під час візитів вивчено умови проживання дітей в сім’ях опікунів, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, багатодітних сім’ях, в дитячому будинку сімейного типу.

Перевірено дотримання температурного режиму в помешканнях, забезпечення дітей одягом, взуттям відповідно до віку та сезону, продуктами харчування, канцелярським приладдям та іншим.

Також з батьками дітей проведено профілактичні бесіди щодо недопустимості зловживання алкогольними напоями, попереджено про адміністративну відповідальність за невиконання батьківських обов’язків по ст 184 КУпаП, надано консультації та поради щодо утримання, виховання дітей, контролю за здоров’ям дітей