Нарада з працівниками освітніх закладів

Дата: 16.11.2021 14:55

Фото без описуНачальник управління з питань організації ДКІД Сніжана Авраменко та начальник відділу освіти Сергій Олійник з директорами навчальних закладів Згурівської громади провели нараду, на якій порушувались важливі питання освітньої галузі.

Ключове питання - харчування дітей в зимовий період, оскільки це меню дещо відрізняється від осіннього.

Мова йшла про:

Виконання норм харчування

Підвіз та якість продуктів харчування

Зміни, що відбулися у реформі системи шкільного харчування

Обіг харчових продуктів та інше

Окрім цього, керівник Центру професійного розвитку педагогічних працівників Наталія Труба ознайомила присутніх з порядком проведення шкільних олімпіад в карантинний період.

Освітянську родину долучили до організації Новорічних свят, адже передбачається багато сюрпризів та приємних несподіванок.

Такі зустрічі та обговорення є досить ефективними та результативними. Завдяки ним формується злагоджений алгоритм дій, будуються чіткі плани роботи на подальше в даному напрямку.

- Лише спільні дії, співпраця та комунікація значно полегшить роботу й зросте продуктивність і результативність. Один із пріоритетних напрямів роботи голови громади Василя Цвика є - якісне харчування дітей. Тому працювати разом, мавши одну мету - завдання кожного директора освітнього закладу, кожного працівника школи чи садочка, - зазначила Сніжана Авраменко.