Привітали з професійним святом

Дата: 16.11.2021 09:44

16 листопада голова громади Василь Цвик із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення і зв’язку України, привітав зв'язківців Згурівської громади.

Василь Вікторович підкреслив, що роль засобів масової інформації та зв’язку в державі і в житті кожної людини стрімко зростає:«…Сучасне життя неможливе без засобів масової комунікації, які ви уособлюєте. Бажаю вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, вірних друзів, надійних партнерів та колег…»

Подяки Згурівської селищної ради та подарунки вручили:

Решетнікову Олександру Івановичу, електромонтеру лінійних споруд електрозв'язку дільниці мережі доступу №3 м.Яготин - 325/1

Одінцовій Ользі Василівні, електромеханіку електрозв'язку цеху ядра мережі №2 дільниці ядра мережі та об'єктів зв'язку № 251/1 м. Бровари.