Продовжено обстеження стану благоустрою прилеглих територій торгових точок в центральній частині смт Згурівка

Дата: 15.11.2021 16:26

15 листопада завідувачем сектору з питань ЖКГ, комунальної власності та розвитку інфраструктури селищної ради Тетяною Малою, начальником відділу економічного розвитку та регуляторної політики Оленою Синільник, представником КП «Згурівський ККП» Надією Овчаренко продовжено обстеження стану благоустрою прилеглих територій торгових точок в центральній частині смт Згурівка.

Всім власникам торгових точок вручено повідомлення-роз`яснення щодо дотримання Правил з благоустрою та утримання територій населених пунктів Згурівської селищної територіальної громади, затверджених рішенням Згурівської селищної ради 09.04.2021 № 235-06-VIII, якими установлюється порядок благоустрою та утримання територій населених пунктів громади. Також вказано на недоліки, які виявлено під час перевірки.

Доведено до відома власників торгових точок про те, якщо на території знаходиться декілька підприємств, організацій, установ, чи споруд різних власників, то прилегла територія ділиться порівну.

Крім того, прилегла територія повинна прибиратись навколо будівель, а не тільки з головного фасаду.

Про це наголошено ФОП Трохименко А.А., ТОВ «Автосоюз-Згурівка», ПП Шевченко В.В. та ФОП Івченко О.А.