Один день із життя Войтівського НВК

Дата: 12.11.2021 11:25

Фото без описуНавчальний заклад в селі Войтове удосконалюється в своєму розвитку. А це завдяки ініціативному та креативному директорові Людмилі Тищенко, яка зуміла згуртувати біля себе дітей, і батьків, і вчителів.

- Тим, хто хоче працювати в ногу з часом, тим хто ініціює та активізує свою роботу, залучаючи до цього і дітей, і дорослих - треба допомагати, підтримувати їх запал та ентузіазм, - зазначає селищний голова Василь Цвик .

Коли влада, учнівський та педагогічний колективи працюють спільно, то й результат є і покращення відчутні:

Нова оргтехніка, яку сьогодні отримали в навчальному закладі, покращить умови для навчання та роботи.

Замінені панелі на стелі актової зали, що робить приміщення значно ошатнішим.

Зроблений ремонт кабінету медичної сестри за останніми вимогами та нормами.

Ну і як забути про смачний обід для школярів. Цього року бажаючих поласувати апетитними стравами у їдальні стало більше, а це показник якісного харчування.

Головне для голови громади, аби діти були ситі, здобували освіту в теплому приміщенні та мали матеріально-технічну базу для навчання.

В цьому напрямку і фокусуємо свою роботу.